Bitcore Momentum Online lékárna Lékárna pod strání s nejlepšími cenami v České Republice.

Programování

Programováním se zabývám již od dětství. Věnuji se především webovým aplikacím, které programuji v jazycích PHP a Java. Pracuji s nejpřísnějším standardem XHTML Strict, využívám CSS a JavaScript (i Ajax). Pro ukládání dat používám databáze MySQL a PostgreSQL.

Internetové stránky

Vytvoření kvalitních a přístupných internetových stránek je pro mě hračka. Navrhnu pro Vás perfektní vzhled (více v sekci webdesign), naplním stránky obsahem a aktualizuji je. Optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO) je pro mě samozřejmostí.

Systémy pro správu obsahu (CMS)

Aby si mohl zákazník sám spravovat obsah svých stránek, provozuji několik redakčních systémů, které toto umožňují. Jedná se o stabilní produkty s pokročilou funkčností administrace. Tyto systémy umím upravit přímo pro zákazníkovy potřeby. Nejčastěji používám systémy WordPress (PHP), Liferay (Java) a Drupal (PHP).

Webové aplikace

Nabízím pro Vaše webové stránky různé aktivní prvky, např. internetový obchod, knihu návštěv, ankety, počítadla nebo odesílací formuláře.

Počítačové kurzy

Provozuji online počítačové kurzy. Pokud se chcete naučit programovat nebo spravovat svůj počítač, objednejte si můj online kurz. Je možné se domluvit i na osobních konzultacích.

  • Android
  • Java
  • PHP