Ennek tudatában aCadoolaegy tetszetős, maximum 308 000 HUF összegig igényelhető csomagot kínál.

O mně

Jmenuji se Petr Pošvic a je mi 30 let. Narodil jsem se ve Strakonicích v jižních Čechách. Vystudoval jsem Základní školu ve Volyni a poté Gymnázium a Střední odbornou školu ekonomickou ve Vimperku. Tam jsem chodil 4 roky do třídy se zaměřením na programování. Své studium jsem ukončil maturitou z českého jazyka, matematiky, angličtiny a programování. Byl jsem přijat na České vysoké učení technické v Praze na elektrotechnickou fakultu do oboru Softwarové technologie a management se zaměřením na softwarové inženýrství. Během tří let jsem úspěšně ukončil studium bakalářskou státní závěrečnou zkouškou. Pokračoval jsem v magisterském studiu na elektrotechnické fakultě v oboru Otevřená informatika a zároveň navštěvoval některé předměty na Fakultě informačních technologií. Po dvou letech jsem úspěšně dokončil magisterské studium.

Programování se věnuji od svých 6 let. Tehdy jsem začínal programovat v jazyce QBasic a Pascal. Postupně jsem se začal učit nové technologie a metody programování. Nyní programuji hlavně v jazycích Java, PHP a JavaScript.

Roku 2007 jsem začal podnikat. Mou hlavní činností bylo programování a tvorba internetových stránek. Od konce roku 2011 jsem zahájil úzkou spolupráci s firmou Develion Art s.r.o., pro kterou jsem vedl oddělení programování software pro operační systém Android. Ve spolupráci s Taiwanskou firmou jsme uvedli na český trh první český chytrý telefon Verzo Kinzo. Po ukončení studia jsem se účastnil vývoje logické hry Letz pro operační systém iOS. Souběžně jsem vyvíjel software pro ovládání několika typů nemocničních zařízení, která se nyní používají v nemocnici Na Homolce a Fakultní nemocnici v Motole.

Od začátku roku 2013 spolupracuji s firmou TTC Telekomunikace s.r.o. na vývoji jejich produktů Simphony a TouchGuard. Jedná se o pokročilý pochůzkový systém primárně určený pro bezpečnostní agentury.